"Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole" - moja pierwsza książka, napisana wespół-zespół z Beatą Sokołowską. Prosta, przydatna, przejrzysta i praktyczna – to książka o roślinnym, zdrowym gotowaniu, do którego wciąż Was zachęcam na tym blogu. Znajdziecie tam ponad 90 nowych receptur na smaczne posiłki, nie zakwaszające organizmu. [ więcej ]

© Przy Zielonym Stole 2018
Site by: Steps Media Team 2018 | Design: Bea Chiara .

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie cookies.

Opinie

MOJE KLIENTKI O COACHINGU

Jak cudownie jest zajadać pieczone warzywa i rozkoszować się każdym kęsem! Jak wspaniale wzmacniać się naturalnymi produktami i nabierać sił na cały dzień jedząc pożywną zupę☺️

Jak bezcenne okazało się wsłuchiwanie się w swoje ciało, zauważanie własnych potrzeb i odpowiadanie na nie w mądry sposób!

Dziękuję Ci Edyto, że nauczyłaś mnie tego wszystkiego. Że pomogłaś mi się zatrzymać i zmienić kierunek. Cierpliwie, bez oceniania, okazując troskę i zrozumienie.

A myślałam, że nabiału nie da się odstawić, że muszę jeść prawie przez cały dzień i że bóle brzucha i zaparcia będą mi już towarzyszyć zawsze…Fajnie nie być już niewolnikiem jedzenia i samej decydować o swoim zdrowiu

Basia

Spotkanie z Edytą to była moja pierwsza sesja z coachem i nie bardzo wiedziałam, czego się spodziewać. Jedna rozmowa wystarczyła, abym odkryła, co blokuje mnie w działaniach biznesowych i co mogę zrobić, żeby wyjść z impasu. Naprawdę poczułam ulgę. Polecam wszystkim kontakt z Edytą.

Izabela Misiak

Spotkania coachingowe z Edytą były dla mnie niezwykle ważnym i cennym czasem. Planując pierwsze działania mojego biznesu towarzyszył mi duży strach, natłok myśli i wielkość pomysłów. Dzięki spotkaniom uświadomiłam sobie, co mnie blokuje przed wieloma działaniami oraz mogłam w bardzo bezpiecznej i empatycznej atmosferze poukładać moje plany. Jednocześnie byłam bardzo zmobilizowana, aby na bieżąco robić zadania, na które się umówiłyśmy. Jestem bardzo wdzięczna za nasze spotkania, bo wiem, że teraz nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. Dziękuję!

Galeria rozwoju – Małgorzata Malec

Praca z Edytą zmieniła moje myślenie na temat żywienia, a co za tym idzie, zmieniły się moje nawyki żywieniowe. Otworzyła mi oczy i dzięki niej zrozumiałam, co robiłam ze swoim ciałem przez 40 lat. Przez cały czas naszej pracy Edyta bardzo dbała i troszczyła się o mnie, przekazywała swoją wiedzę, a wszystkie zalecenia dawkowała stopniowo, dlatego nie bałam się, że nie podołam. Nie układa jadłospisów (dla mnie super sprawa) za to uczy jak dobierać produkty, co z czym łączyć i w jakim czasie spożywać posiłki, dzięki temu mogłam sama przygotowywać to co chciałam, a nie to co musiałam. Ma w sobie dużo empatii i kocha ludzi, czułam się jakbym miała osobistego „anioła stróża”. Jest bardzo wymagająca i jest profesjonalistką w tym, co robi. Wydobyła ze mnie dobre cechy i pokazała mi, jaka jestem wartościowa. Jest godna zaufania – na naszych spotkaniach liczyłam się tylko ja. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Zależy jej na swoich podopiecznych i nie zostawia ich bez znalezienia odpowiedzi na pytania.

Jolanta Pszenna

Edyta, bardzo Ci dziękuję! Sesje z Tobą były dopełnieniem do pakietu szkoleń, które ostatnio odbyłam. Jednak warto przepracować kilka spraw indywidualnie, bo każdy ma swoją historię, etapy w życiu i potrzeby. Zwierzamy się przyjaciołom, rozmawiamy z członkami rodziny, oni bardzo chcą nam pomóc, robią to, najlepiej jak potrafią, to cudowne, że ich mamy. W wielu kwestiach, to my musimy pomóc sobie, odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest dla mnie najważniejsze, czego chcę w życiu, co chcę zmienić, czego brakuje itd.
Miałam już zostawić swój związek, relację z moim Narzeczonym, żeby wszystko szło jak chcę – machnąć ręką. Dziękuje Ci Edyta, bo dzięki rozmowie z Tobą, coś przestawiłam sobie w głowie, inaczej spojrzałam, przestałam tylko oczekiwać i wyliczać. I zadziałało. Nie jestem w stanie powiedzieć, co to konkretnie było. Ale odmieniło to nasze życie rodzinne i to jest dla mnie największą wartością. Oprócz tego, dzięki sesjom coachingowym z Tobą zmobilizowałam się do planowania, spisywania i to daje niesamowite efekty – przede wszystkim nie mam wszystkiego w głowie, więc opanowałam nieziemski chaos. I tak można by jeszcze wyliczać. To jak za pomocą odpowiedniego ćwiczenia znalazłam odpowiedź czy wyprowadzić się na rok za granicę – mam odpowiedź, nie mam burzy w głowie – co robić? Tylko wiem, co zrobić. Dziękuję, dziękuję i polecam każdemu, kto chce zmienić swoje życie, chce coś zrobić, ale nie wie jak, ma więcej w głowie pytań niż odpowiedzi. I na koniec powiem jedno – wiemy tylko to, czego spróbujemy! Cieszę się, że spróbowałam, bo moje życie weszło na odpowiedni tor!

Magda C. 

Mój zawód mocno warunkuje mój tryb życia, co oczywiście ma bardzo negatywny wpływ na moje zdrowie. Wiedziałam, że samej będzie mi bardzo trudno zmienić nawyki żywieniowe i bardzo potrzebowałam kogoś, kto zaopiekuje się mną lepiej niż ja do tej pory. Taką osobą okazała się Edyta, która w genialny sposób nauczyła mnie podstawowych kwestii jak regularne nawadnianie organizmu. Nie byłam świadoma, jak wiele niesie to korzyści m.in. pozbyłam się zaparć, które towarzyszyły mi od najmłodszych lat! Z pomocą Edyty przeszłam też gruntowny detoks organizmu, dzięki czemu udało mi się od razu zajść w ciążę:) Spotkanie z tą cudowną kobietą było jedną z lepszych decyzji w moim życiu!

Beata – artysta-plastyk

Wspaniała kobieta, o cudownym sercu. Nie wiem ile poświęciła czasu, aby pomóc innym, ale każdą minutę daruje z maksymalnym zaangażowaniem i sercem. Jest niesamowicie mądra i ma ogromną wiedzę na temat żywienia i psychiki człowieka. Bardzo mocno polecam. Jestem na ustalonej przed Edytkę diecie już od jakiegoś czasu i czuję ogromną różnicę.

Aleksandra Werner – Stowarzyszenie Fala

Miałam przyjemność współpracować z Edytą w obszarze zmiany nawyków żywieniowych. Bardzo mi pomogła, szczególnie zrozumieć, czego chcę, czego oczekuję i jak mogę do tego dotrzeć. Jest spokojna i wyważona, empatyczna, ale też nieustępliwa :) Ma dużą wiedzę i widać, że lubi to co robi. A dodatkowo ciągle się rozwija i szkoli, co jest dla mnie ważne w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie. Polecam!

Agnieszka – tłumacz

Kiedy zwracasz się do coacha, to oczekujesz, że swoim doświadczeniem, spokojem, wiedzą i empatią pomoże Ci/ zmotywuje Cię do działania w dziedzinach życia, w których „kulejesz”. Taką osobą, takim coachem jest bez wątpienia Edytka. Spotkania i rozmowy z nią pomogły mi na wielu płaszczyznach życia. Polecam!

Katarzyna – wolontariat

Edyta to przemiła i wspaniała osoba oraz doskonały psychodietetyk. Ma bardzo dobre podejście do klienta jak i bardzo duża wiedzę na tematy żywieniowe. Stara się podążać za klientem i jego celami. Już po dwóch tygodniach pracy z nią widać efekty, które pojawiają się w ciele. Wspomaga pracę nie tylko z ciałem, ale i z duszą, co tak naprawdę musi współgrać z procesem dobrego żywienia. Polecam współprace z Edytka  życzę wszystkim powodzenia i wytrwałości w zmianie nawyków żywieniowych a co za tym idzie całego swojego życia.

Agnieszka T.

Moja przygoda ze zdrowym odżywianiem rozpoczęła się na warsztatach w Świeradowie zorganizowanych przez dwie wspaniałe dziewczyny Edytę Skorupską i Beatę Sokołowską. Wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę, właśnie o coś takiego mi chodziło. Były spacery, ćwiczenia, zdrowe i bardzo smaczne jedzenie, niekończące się rozmowy przy ziołowej herbatce, olbrzymia dawka wiedzy, ale przede wszystkim niesamowite ciepło i życzliwość, jaką emanowały prowadzące: Edytka i Beatka. Najlepsze Spa nie dostarczyło tyle pozytywnej energii, co te pięć dni w górach. Nie mogę też nie wspomnieć o rewelacyjnej książce „Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole”, którą gorąco polecam już wtajemniczonym, ale również tym, którzy chcą w życiu coś zmienić, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać. Z większości przepisów zamieszczanych na stronie przy zielonym stole korzystam codziennie. Przepisy przypadły do gustu nie tylko mnie, ale całej mojej rodzinie. Dziewczyny, jesteście niesamowite i cieszę się, że was spotkałam na swojej drodze.

Honorata Gidaszewska

Jeśli twoją codziennością jest ciągłe zmaganie się z czasem i jeśli czujesz, że potrzebujesz coś zmienić to warsztaty wyjazdowe przy zielonym stole są dla Ciebie. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem, jeśli jesz zdrowo i szukasz inspiracji – w każdym tym przypadku te warsztaty są dla Ciebie. Warsztaty wyjazdowe są jak chwila wytchnienia i dobry czas który możesz spędzić w towarzystwie innych ludzi, którzy myślą tak jak ty. Czas inspirujący, kreatywny i niezapomniany. Polecam z całego serca.

Basia Wanke

Od dłuższego czasu myślałam, aby zrobić detoks mojego organizmu. Natomiast miałam wiele obaw i oczywiście nigdy nie było dobrego czasu. Dzięki spotkaniu z Edytką, która odpowiedziała mi o różnych możliwościach oczyszczania organizmu, dodatkowo mogłam rozwiać moje wątpliwości, np. to że za dużo schudnę, nie będę mogła pracować, będą osłabiona. Dzięki rozmowie wybrałyśmy najlepszą wersję dla mnie.
Moja kuracja trwała 1,5 miesiąca i jak patrzyłam do przodu do wydawało mi się to strasznie długo i oczywiście zastanawiałam się, czy ja tyle wytrzyma. Nawet pomyślałam czy Edyta trochę nie przesadza z tak długim czasem trwania mojego oczyszczania, przecież od 6 lat nie jem mięsa i staram się w miarę zdrowo jeść.
Teraz rozumiem i wiem dlaczego tak właśnie było i dzięki temu zupełnie „bezboleśnie” przeszłam ten czas (nawet 4 dni podczas, których nic nie jadłam byłam w pełni aktywna). Czułam się w tym czasie bardzo zaopiekowana i dzięki bardzo dużej wiedzy Edytki – bezpieczna. W każdej chwili mogłam o wszystko zapytać co był dla mnie niezwykle ważne. To na pewno nie będzie moje pierwsze i ostatnie oczyszczanie pod okiem Edytki.

Małgorzata Malec