"Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole" - moja pierwsza książka, napisana wespół-zespół z Beatą Sokołowską. Prosta, przydatna, przejrzysta i praktyczna – to książka o roślinnym, zdrowym gotowaniu, do którego wciąż Was zachęcam na tym blogu. Znajdziecie tam ponad 90 nowych receptur na smaczne posiłki, nie zakwaszające organizmu. [ więcej ]

© Przy Zielonym Stole 2018
Site by: Steps Media Team 2018 | Design: Bea Chiara .

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie cookies.

Zacznij tutaj

Witaj przy zielonym stole! Bardzo się cieszę, że tu jesteś – mam nadzieję, że razem przejdziemy kilka kolejnych kroków w kierunku zdrowszego i szczęśliwszego życia.

OD CZEGO WARTO ZACZĄĆ?

Pobierz bezpłatny prezent – ebooka z przepisami na pyszne krakersy (w newsletterze co tydzień wysyłam nowy przepis, który możesz wypróbować). Ostatnio jedna z zapisanych osób napisała do mnie: „Krakersy zmieniające życie zniknęły jeszcze na ciepło! Mega pyszne ! Jestem wdzięczna za takie ciekawe przepisy”. Dołącz do nas!

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Zapraszam Cię serdecznie na mój kolejny webinar – to darmowe szkolenie online, na którym możesz zobaczyć, czy praca ze mną to coś dla Ciebie.

Takie spotkania prowadzę regularnie, dotyczą różnych tematów związanych ze zdrowiem, odżywianiem, zmiana nawyków. W webinarze możesz uczestniczyć na żywo, dla osób zapisanych przez kilka dni po spotkaniu dostępne jest też nagranie.

WYPRÓBUJ PRZEPISY Z BLOGA

Uciekasz od gotowania? Nie masz pomysłów? To świetnie –  dobrze trafiłaś. Zapraszam Cię do mojego zielonego stołu – znajdziesz na nim ogromny wybór różnego rodzaju dań i smakołyków z kuchni roślinnej. Rozgość się i nie odchodź dopóki wszystkiego nie wypróbujesz. Możesz to robić małymi krokami – robiąc jedną rzecz na tydzień, albo od razu rzucić się na głęboką wodę i gotować ze mną każdego dnia. Pamiętaj, że proaktywność w kuchni to ster twojego sukcesu – a nic samo się nie zrobi. Do tego, aby dobrze i zdrowo zjeść potrzebny jest pomysł (masz go ode mnie), Twoje dwie ręce oraz pełne miłości serce.

POCZYTAJ INSPIRUJĄCE WYWIADY

Kobiety i ich historie od dawna mnie fascynują. Jesteśmy odważne, dzielne i mądre. Potrafimy łączyć pracę z życiem rodzinnym, dbamy, tulimy, ale też tupiemy nogą, kiedy trzeba.

Zapraszam Cię na ROZMOWY PRZY ZIELONYM STOLE – czytając je zainspirujesz się do proaktywnego życia, zdobędziesz wiedzę i wsparcie. A jeśli sama chcesz coś o sobie opowiedzieć światu, albo znasz kogoś o kim chcesz przeczytać to koniecznie do mnie napisz.

MASZ OCHOTĘ NA WIĘCEJ?

Zobacz, jak możemy razem pracować:

Konsultacje

Zapraszam Cię na konsultacje coachingowe przez skype/telefon lub stacjonarne. W mojej pracy koncentruję się na zmianie nawyków żywieniowych, Twoich i Twojej rodziny, zmianie postrzegania siebie i ograniczających przekonań, zmianie nawyków myślenia o sobie i stylu życia (ruch, odżywianie, sen, negatywne myślenie, redukcja stresu). Dowiedz się więcej i zarezerwuj termin.

Szkoła gotowania online

Już wkrótce rusza SEZONOWA SZKOŁA ROŚLINNEGO GOTOWANIA ONLINE, podczas której wspólnie gotujemy i uczysz się nowych, zdrowych i sezonowych potraw. Gotowa na zmiany? Ze względu na sytuację pandemiczną zajęcia będą odbywały się online, więc możesz wziąć w nich udział bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Mastermind zdrowia

Mastermind do spotkania online w małej grupie, w której wszystkie osoby pracują nad podobnymi celami – zmianą swoich nawyków i stylu życia na zdrowsze i bardziej wspierające.

Co tydzień przez 2 miesiące spotykamy się na sesji on-line w 4-osobowej grupie – wyznaczamy cele i realizujemy je, krok po kroku. Odbyło się już kilka edycji mastermindu – ta forma przynosi uczestniczkom świetne efekty, ponieważ łączy w sobie konkretną wiedzę osoby prowadzącej i mocne wsparcie pozostałych uczestniczek w realizacji wymarzonego celu.

ZAJRZYJ TEŻ DO MOJEGO SKLEPU

Znajdziesz tam ebooki i mini kursy, z których możesz skorzystać już teraz:

Rozgość się – mam nadzieję, że zostaniesz przy moim zielonym stole na dłużej.

Edyta