"Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole" - moja pierwsza książka, napisana wespół-zespół z Beatą Sokołowską. Prosta, przydatna, przejrzysta i praktyczna – to książka o roślinnym, zdrowym gotowaniu, do którego wciąż Was zachęcam na tym blogu. Znajdziecie tam ponad 90 nowych receptur na smaczne posiłki, nie zakwaszające organizmu. [ więcej ]

© Przy Zielonym Stole 2018
Site by: Steps Media Team 2018 | Design: Bea Chiara .

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie cookies.

Konsultacje

Chcesz zmiany, a nie wiesz od czego zacząć? Chcesz żyć radośnie i zdrowo, pragniesz raz na dobre schudnąć i cieszyć się swoim życiem? Chcesz jeść w taki sposób, aby Twoje ciało dobrze się czuło, chcesz odzyskać sprawność fizyczną i przegonić złe myśli?

Chcesz COŚ zmienić, ale jeszcze nie wiesz co? Szukasz, błądzisz i wciąż stoisz w miejscu?

Wszystko możesz wypracować małymi krokami, bo tylko takimi dojdziesz do celu.  Zaliczyłaś już wiele porażek? To nic! Pamiętaj, że porażka to tylko możliwość, żeby zacząć od początku, mądrzej.

Jestem psychodietetykiem, dietetykiem TMC, instruktorem slow joggingu i coachem zdrowia. Pracuję według standardów ICF.  Mam ponad 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu konsultacji indywidualnych, prowadzeniu wyjazdów dla kobiet, warsztatów gotowania i mastermindów.

Pracuję w oparciu o własne materiały i autorskie koło zdrowia – realizujesz swoje cele z moim wsparciem MAŁYMI KROKAMI.

ZAPISZ SIĘ NA KONSULTACJĘ ON-LINE JEŚLI:

– chcesz zmienić nawyki żywieniowe

– chcesz zdrowo i na stałe schudnąć

– chcesz zbudować pozytywny obraz siebie

– chcesz żyć zdrowo i szczęśliwie

– chcesz popracować nad ograniczającymi cię przekonaniami

– chcesz zmienić swój styl życia, a kompletnie nie wiesz od czego zacząć

– a może utknęłaś w miejscu i chcesz się rozwijać – zapraszam

Zarezerwuj spotkanie on-line

ZAPISZ SIĘ NA SESJĘ ON-LINE

Poniżej znajdziesz formularz zapisu: najpierw rodzaj konsultacji i terminy, które Ci odpowiadają, w kolejnym kroku system zaproponuje Ci moje terminy dopasowane do Twojej dyspozycyjności.

Jeśli system rezerwacji pokaże Ci, że danego dnia jestem niedostępna, sprawdź proszę kolejne pasujące Ci daty w kalendarzu – zarezerwowane terminy automatycznie znikają z listy mojej dostępności.

Pierwsza sesja trwa około 1,5 godziny, a każda kolejna 50 minut. Koszt konsultacji on-line to 150zł.

Loading...

Zapisując się na konsultację wyrażasz zgodę na korzystanie z danych kontaktowych w celu potwierdzenia lub umówienia spotkania online i akceptujesz regulamin oraz politykę prywatności.