"Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole" - moja pierwsza książka, napisana wespół-zespół z Beatą Sokołowską. Prosta, przydatna, przejrzysta i praktyczna – to książka o roślinnym, zdrowym gotowaniu, do którego wciąż Was zachęcam na tym blogu. Znajdziecie tam ponad 90 nowych receptur na smaczne posiłki, nie zakwaszające organizmu. [ więcej ]

© Przy Zielonym Stole 2018
Site by: Steps Media Team 2018 | Design: Bea Chiara .

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie cookies.

Kursy online

Chcesz nareszcie zamienić marzenia na cele, a cele rozbić na małe kroki?
Zajrzeć w głąb siebie? Jako coach i autorka kursów, warsztatów i programów towarzyszę Ci w podróży na Twój szczyt – jakikolwiek on jest – i pomagam Ci łamać ograniczające Cię przekonania.
Zobacz, co dla Ciebie przygotowałam.

KURSY ONLINE

ZIELONA SZKOŁA DLA ZDROWIA
ZACZNIJ OD SIEBIE

Nie zostawiaj zmiany na później, zacznij już dziś bo wszystko piękne przed Tobą i tylko Ty możesz działać już dziś, już teraz.
Kroczkami małymi, ale Twoimi własnymi.

MINI KURSY

Mini kurs JAK PIĆ WIĘCEJ WODY

Woda to życie. Pijąc ją w odpowiedni sposób mamy więcej energii do pracy, piękniejszą skórę i zdrowsze ciało. Jeśli wciąż masz problem z jej piciem to zapraszam Cię na 7-dniowy kurs, który pomoże Ci wdrożyć ten podstawowy zdrowy nawyk.

39,00 

Dowiedz się więcej

SPOTKANIA MASTERMIND

Jeśli przeczytałaś już tysiące książek, znasz setki diet i wciąż nie wiesz od czego zacząć zmianę to zapraszam Cię na moją autorską grupę mastermind ZACZNIJ OD SIEBIE.

„Większość nauczycieli traci czas na zadawanie pytań, które mają ujawnić to, czego uczeń nie umie. Nauczyciel z prawdziwego zdarzenia stara się za pomocą pytań, ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.”

A. Einstein