"Alkaliczne gotowanie przy zielonym stole" - moja pierwsza książka, napisana wespół-zespół z Beatą Sokołowską. Prosta, przydatna, przejrzysta i praktyczna – to książka o roślinnym, zdrowym gotowaniu, do którego wciąż Was zachęcam na tym blogu. Znajdziecie tam ponad 90 nowych receptur na smaczne posiłki, nie zakwaszające organizmu. [ więcej ]

© Przy Zielonym Stole 2018
Site by: Steps Media Team 2018 | Design: Bea Chiara .

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na użycie cookies.

Warsztaty

WARSZTATY GOTOWANIA DLA CAŁEJ RODZINY

Chciałabyś zacząć gotować zdrowiej i przestać jeść śmieciowe jedzenie? Nie ma sprawy – przyjadę do Twojej rodziny na warsztaty wspólnego gotowania.

Jak to będzie wyglądało:

  • ustalimy dogodny dla Twojej rodziny termin
  • zastanowimy się nad tym, czego najbardziej potrzebujecie w tym momencie
  • ustalimy menu
  • zrobimy razem zakupy – nauczę Was czytać etykiety
  • spędzimy razem w kuchni kilka godzin na radosnym gotowaniu
  • w czasie degustacji odpowiem na Wasze pytania

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów to napisz do mnie lub zadzwoń umówimy się na bezpłatną konsultację wstępną.

„Jak pomyślę o warsztatach gotowania to widzę kadry z filmówgdzie w kuchni spotykają się całe pokolenia by wspólnie gotować. Na warsztatach przy zielonym stole tak właśnie jest – rodzinnie, gwarno i przede wszystkim pysznie. Na warsztatach nauczyłam się najlepszego hummusu, pysznych krakersów, które z całą pewnością zastąpią ci pieczywo (tak trudne do wyeliminowania), pasztetów warzywnych i wiele innych potraw.”
Basia Wanke

WARSZTATY GOTOWANIA SZYTE NA TWOJĄ MIARĘ

Być może nie możesz jeść cukru, masz celiakię lub nietolerancję na laktozę. A może po prostu znudziły Ci się już schabowe i kanapki z żółtym serem. Może chcesz być fit, albo Twój narzeczony jest weganinem i ma już dosyć kotletów sojowych na obiad?

Nic prostszego! Napisz do mnie lub zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację na której ustalimy czego konkretnie potrzebujesz i omówimy strategię działania.

„Już po dwóch tygodniach pracy z nią widać efekty, które pojawiają się w ciele. Wspomaga pracę nie tylko z ciałem, ale i z duszą, co tak naprawdę musi współgrać z procesem dobrego żywienia.”
Agnieszka T.

WARSZTATY W BABSKIM GRONIE

Być może masz już dosyć zgiełku, pracy, drugiego etatu w domu, szybkiego życia i ciągłego biegu – jak chomik w kołowrotku. Być może chcesz spędzić 2 lub 3 dni w babskim gronie na łonie natury i przy okazji nauczyć się jak zdrowo żyć?

Nic prostszego – napisz do mnie lub zadzwoń. Na wstępnej konsultacji ustalimy:

  • dokąd chcecie pojechać (w grę wchodzi całe terytorium Polski, oraz Włochy – okolice Rzymu)
  • co ma być tematem przewodnim wyjazdu ( zdrowe gotowanie czy rozwój osobowości)
  • dogramy termin

„Już po dwóch tygodniach pracy z nią widać efekty, które pojawiają się w ciele. Wspomaga pracę nie tylko z ciałem, ale i z duszą, co tak naprawdę musi współgrać z procesem dobrego żywienia.”
Agnieszka T.

WARSZTATY WYJAZDOWE

Informacje o warsztatach wyjazdowych będę podawała ma bieżąco. Do tej pory warsztaty odbywały się w przepięknych okolicznościach przyrody w takich miejscach jak:

„Jeśli twoją codziennością jest ciągłe zmaganie się z czasem i jeśli czujesz, że potrzebujesz coś zmienić, to warsztaty wyjazdowe przy zielonym stole są dla Ciebie. Jeśli zaczynasz swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem, jeśli jesz zdrowo i szukasz inspiracji – w każdym tym przypadku te warsztaty są dla Ciebie. Warsztaty wyjazdowe są jak chwila wytchnienia i dobry czas, który możesz spędzić w towarzystwie innych ludzi, którzy myślą tak jak ty. Czas inspirujący, kreatywny i niezapomniany. Polecam z całego serca.
Basia Wanke