Blog PRZY ZIELONYM STOLE powstał 4 lata temu i w swojej pierwotnej formie zawierał tylko przepisy. W zasadzie stworzyłam go dla swoich znajomych, które prosiły mnie o podanie różnych receptur. Mogę śmiało powiedzieć, że na początku był to mój zeszyt z przepisami, do którego dla zachęty dodałam kilka zdjęć. Dziś ma on już wielu fanów, z którymi spotykam się nie tylko przy wirtualnym stole, ale też z radością opowiadam im o zdrowym gotowaniu (które nie musi być trudne) na indywidualnych spotkaniach oraz warsztatach gotowania.

Co nowego pojawiło się na blogu?

Po pierwsze – pojawiła się moja oferta. Chciałam pokazać moim czytelnikom, czym zajmuję się zawodowo.

Po drugie – posegregowałam wszystkie wpisy na kategorie. Teraz każda osoba, która nie jada produktów z glutenem może wejść do kategorii „bezglutenowe” i znajdzie tam wszystkie przepisy dla siebie. Kategorii jest 6 i mam nadzieję, że ułatwią Wam korzystanie z bloga.

Po trzecie – dodałam wyszukiwarkę – po to, aby ułatwić Wam wyszukiwanie przepisów.

Po czwarte – powstał zupełnie nowy dział na blogu: ROZMOWY PRZY ZIELONYM STOLE – jest to miejsce spotkań dla kobiet, w życiu których pasja przeplata się z pracą, a praca jest pasją! Będzie tam inspirująco, zielono, twórczo, zdrowo i radośnie.

Po piąte – wszystkie nowe wpisy znajdziecie w zakładce BLOG.

I ostatnia sprawa – przygotowałam dla Was pysznego e-booka do pobrania za darmo, w którym znajdziecie 7 wspaniałych i pysznych przepisów na zielone koktajle oraz wskazówki, które pomogą ułatwią Wam miksowanie.  Aby go otrzymać, zachęcam Was do dołączenia do mojego newslettera.

Mam nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do nowego wyglądu strony i że Wasza kuchnia z dnia na dzień będzie coraz bardziej roślinna i kolorowa :)